CZ

O nás,
a tomto webu

Jsem milovnice hor, přírody a zvířat. Narodila jsem se v podhůří Tater a od malička miluji turistiku a přírodu. Proto jsem i moji značku nazvala Láska k horám, a to přesně i představuje. Je vytvořená pro všechny lidi podobné mně, kteří rádi chodí na hory a milují přírodu.

Mám ráda jednoduchou a stylovou módu, ale zároveň nechci zatěžovat planetu výrobou klasického fast fashion textilu. Proto jsem se rozhodla, že produkty budu vyrábět zejména z udržitelných materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Naše trika jsou vyrobené z BIO bavlny. Tiskařské barvy jsou ekologické a na životní prostředí samozřejmě myslíme i při balení produktů do přírodního papíru.

Touto cestou jsem chtěla podpořit i šikovné ilustrátory. Proto je větší část našich motivů tvořena šikovnými lidmi. Jsou naprosto jedinečná a ručně malovaná.

Nechci vytvořit velký podnik, ráda bych vytvořila komunitu lidí, kteří jsou podobní mně a budou nosit s láskou mé produkty na výlety do přírody a do hor. Tak jako jsem jich s láskou vytvořila a navrhla sama.

Niki

DOVOLENÁ

V termínu od 11.-16.8.2023 máme pozastavenou expedici. Všechny objednávky vytvořené v tomto období budou odeslány 17.8.2023. 

Děkujeme za pochopení.
LKH